Nawigacja:    Strona główna    >>    Warsztaty (Dla rodziców)

O projekcie

Harmonogram warsztatów

Co zyskam?

Opinie uczestniczek

Tematyka cotygodniowych spotkańJeden z tematów warsztatów (kliknij, by zobaczyć więcej zdjeć)
"O co chodzi ze zmianą?"

Obecny Status Quo, czyli co mam, z czego się czerpie energię dnia codziennego, co mi haczy, co chce żeby było łatwe - Nowy Status Quo. Mapy myśli w kontekście zmian. Co zyskam dzięki temu spotkaniu? Świadomość tego co mam czego mi brakuje, czego potrzebuje, czego nie chce i co chcę w przyszłości.

Jak stworzyć przestrzeń dla siebie?

24 h to dla mnie zbyt mało na pogodzenie wszystkich obowiązków w roli matki, żony, kucharki, pomocy domowej, opiekunki, pielęgniarki? Gdzie w tym czas na powrót do pracy? Na tych warsztatach intensywnie będziesz budować i organizować swój dzień od zera tak by dziś mieć godzinę dla siebie a za chwile wrócić do pracy.

Poszukiwanie swoich umiejętności

Każdy z nas ukryte głęboko zakopane umiejętności. To spotkanie poświęcimy rozkopywaniu tego co w nas siedzi i poszukamy, jak to wykorzystać w życiu zawodowym.

Jakie wartości są dla mnie ważne? Szukając motywacji

Szukamy odpowiedzi na pytanie czy to co ważne było dla mnie, przed urodzeniem dziecka jest nadal ważne dziś, czy może moje życie zostało osadzone w innym punkcie? Jakim?

Lęki i bariery, które trzymają Cię w miejscu

Wypuścimy potwory z szafy przeszkadzające podjąć aktywność zawodową i zaproponujemy im racjonalne rozwiązania.

"Nieperfekcyjna Pani Domu" - DUMNA JA!

Nabieramy dystansu do przyzwyczajeń i nawyków związanych z obowiązkami domowymi.

Własna działalność czy etat?

Jedno spotkanie biznesowe z doświadczonym ekonomistą, zwolennikiem wszelkich analiz mikro i makro ekonomicznych, gdzie swój pomysł sprowadzasz na ziemię i oglądasz od strony kosztowo-dochodowej.

Mowa ciała na rozmowie kwalifikacyjnej

Jedno spotkanie z pasjonatką komunikacji niewerbalnej, podczas którego będziecie pracować nad własnymi komunikatami, które wysyłacie na co dzień.

Jak stworzyć dobre CV?

Ciężka praca nad umiejętnościami analitycznymi w kontekście oferta - CV. Nie daj się zwariować i zarabiaj.

Budujemy plan na siebie

Ostatnie spotkanie umożliwi sobie przesortowanie uświadomionych umiejętności i ułożenie pomysłu na Nowy Status Quo. Wychodzę ze strefy dotychczasowego komfortu.

<< wstecz (strona główna)