Nawigacja:    Strona główna    >>    Co nowego?

Co nowego?


(Aktualizacja: 29 marca 2018) 19 lutego 2018 roku

Testowane pod własnym dachem

Historia Henryczka, drogi rodzicu powstała głównie z myślą o Tobie i dla Ciebie, ponieważ to, w jaki sposób pokażesz świat emocji i ich przeżywania dla dziecka jest w twoich rękach, i to bardzo dosłownie. Emocje to każdy nasz gest, nasza mimika, spojrzenie, ton głosu i słowa. Tego wszystkiego używasz, by okazywać to co czujesz, to co cię cieszy, to co denerwuje i obrzydza. Twoje ukochane dziecko nie uczy się z pustych słów rzucanych mimowolnie, twoje dziecko uczy się z każdego twojego gestu, spojrzenia z twojego wyrazu twarzy.

Bajka ta, jest to treść interaktywna, która NIE GRA, NIE ŚPIEWA, a zadaje pytania i pobudza rodzica do przedstawiania własnych interpretacji metaforycznych względem przeżywanych stanów emocjonalnych. To wy przy tej bajce, macie grać, śpiewać i uruchamiać wyobraźnie. W chwili kiedy my dorośli, mówimy otwarcie o przeżywanych emocjach, nasze dzieci z łatwością utożsamiają się z nami, dając również nam, pełną akceptacje.

Historia Henrysia to zbiór 6 krótkich opowiadań, które opisują podstawowe emocje za pośrednictwem metafor. Henryś tytułowy bohater podjął wyzwanie opowiedzenia każdemu z naszych dzieci o tym co mu pod uszkiem siedzi. Słonikowe emocje, doskonale wspierają pierwsze kroki w budowaniu naszej rodzinnej bliskości.

Sięgając po Henryka zyskujesz na trzech płaszczyznach. Po pierwsze dajesz jasny i wyraźny przekaz dziecku i otoczeniu, że akceptujesz i kochasz córkę/syna jako jedność, że twoja miłość nie jest wybiórcza, dająca tylko akceptacje na poziomie radości. Po drugie dajesz sobie jednoznaczną informacje, że chcesz dawać dziecku oparcie, że nie chcesz izolować i odrzucać w sytuacjach nie wygodnych. Po trzecie twoje dziecko zyskuje dodatkowego przyjaciela w postaci Henryczka, który towarzyszy mu na co dzień w przeżywaniu emocji i budowaniu jego pierwszych metafor w celu wyrażenia tego co czuje i rozwijaniu inteligencji emocjonalnej.

Co się dzieje podczas używania metafory?

W sytuacji trudniej, jako pierwszy do boju wysyłany jest umysł emocjonalny, często przynosi nam poczucie winy, bądź wyrzuty sumienia, które nie są wspierającym mechanizmem dla inteligencji emocjonalnej. Dając propozycje naszemu umysłowi zastanowienia się nad metaforą, dajemy sobie szanse skorzystania z umysłu racjonalnego, który korzysta z naszych zasobów konstruktywnego rozwiązywania zadań. Tym samym wspieramy w sobie i dziecku rozwój inteligencji emocjonalnej, dając mu niepowtarzalną możliwość świadomego przeżywania i rozpoznawania emocji. Dzięki czemu nasz organizm osiąga równowagę procesów chemicznych, które w każdym z nas małym i dużym zachodzą i często popychają nas do zachowań nie chcianych.

Po co rozwój inteligencji emocjonalnej?

Obecnie już wiemy, że inteligencja emocjonalna ma wpływ na to jak radzimy sobie różnorakimi jednostkami chorobowymi zaczynając od zwykłego przeziębienia aż po choroby serca, radząc sobie umiejętniej ze stresem dajemy sobie gwarancje zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Inteligencja emocjonalna jest też kluczem do kariery zawodowej, ma ona olbrzymi wpływ na poczucie własnej wartości, którą tak łatwo zaburzyć podczas braku okazywania emocji bądź nieprawidłowego okazywania. Niepodważalne jest to, że pewne siebie dziecko to osiąganie sukcesów edukacyjnych a następnie zawodowych.

Poświęć 20 minut dziennie waszej bliskiej relacji - inteligencji emocjonalnej.

Testowane pod własnym dachem.

HENRYK PEŁEN EMOCJI
27 stycznia 2018 roku

WYWIAD Z: uczestniczką szkolenia, Małgorzatą Siemińską

 1. Z jakiego powodu zdecydowałaś się na udział w szkoleniu o emocjach?

 2. Na udział w szkoleniu zdecydowałam się głównie z powodów:
  • miałam dość powtarzania do dzieci komunikatów, których nie wykonywały typu „ubierz się” itp.
  • chciałam nauczyć się radzenia z trudnymi emocjami moich dzieci
  • chciałam zmienić swoje zachowanie w trudnych sytuacjach, tak by nie krzyczeć na swoje dzieci.
 3. Czego ważnego dowiedziałaś się podczas szkolenia?

 4. Podczas szkolenia nauczyłam się wiele praktycznych rzeczy, które stosuję do chwili obecnej. Wiem, jak akceptować złość moich dzieci. Nie mówię już do nich „uspokój się”. Nazywamy emocje, które przeżywają i stosujemy metaforę. Problem z ubieraniem się starszej córki minął, bo wiem w jaki sposób mam do niej mówić, by mnie słuchała i wykonywała polecenia.

 5. Jakie wpływ mają na relację z dziećmi mają metody, które poznałaś podczas szkolenia?

 6. Od czasu kiedy stosuję metody poznane na szkoleniu mniej się denerwuję i złoszczę bo wspieram i rozumiem emocje moich dzieci. Wiem co dla nich jest radością a co smutkiem. Dzieci opowiadają mi o swoich emocjach, potrafią je nazwać i same znajdują rozwiązanie dla trudnych emocjonalnie sytuacji. Lubią jak zwracam się do nich w sposób jaki poznałam na szkoleniu (np. gdy się zapomnę i powiem jak kiedyś „zakładamy buty” starsza córka upomina mnie i mówi „Mamo, ale nie zapytałaś, który but ubieram pierwszy, lewy czy prawy”)

 7. Co dla Ciebie było największą zaletą kursu?

 8. Dużo merytorycznej wiedzy przedstawionej w przystępny sposób oraz przykłady (scenki)

 9. Widziałam, że zapisałaś się na kurs online EMOCJE Z HENRYKIEM, co jest powodem?

 10. Chcę mieć ciągły dostęp do materiałów. Chciałabym tez, żeby mąż wziął udział w szkoleniu, gdyż często przebywa za granicą, a taki kurs online by mu to umożliwił.

 11. Jako jedna z kursantek stacjonarnych poprosiłaś mnie o szybszą sprzedaż Henryka, z jakiego powodu?

 12. Henryczek spodobał się mi odkąd go zobaczyłam. Stwierdziłam, że muszę go mieć, gdyż znacznie ułatwi mi pracę z dziećmi nad emocjami.

 13. W jaki sposób Henryk pomaga przeżywać wam emocje?

 14. Od czasu kiedy Henryczek jest z nami dziewczyny go pokochały. Moja starsza córka stwierdziła, że Henryczek zabiera jej smutek a swoją trąbą wciąga jej łezki. Często też przywołujemy postaci z książeczki o Henryczku podczas trudnych sytuacji, dzięki czemu dziewczynkom łatwiej jest zrozumieć jakie emocje przeżywają.

 15. Jak się czujesz jako mama. Z takim zapleczem pomysłów na sytuacje trudne, które wypracowałaś ze swoimi dziećmi?

 16. Jestem świadomą mamą i wiem, że przede mną jeszcze dużo pracy nie tylko nad emocjami moich dzieci, ale również nad modyfikacją mojego zachowania i reakcją na trudne sytuacje. Jednakże mając ogrom wiedzy pozyskany na szkoleniu i wsparcie Henryka czuję się pewnie i zmotywowana do działania.


Małgorzata Siemińska
Uczestniczka szkolenia
23 stycznia 2018 roku

Zapisy na kursy on-line

Czy też tak masz, jak dostajesz SUPER ofertę szkolenia stacjonarnego:

Nigdy nie wiesz kogo spotkasz na miejscu i jak będzie reagował na twoje problemy z dzieckiem?Zawsze boisz się, że będzie tam jakaś twoja psudo-koleżanka, z którą nie koniecznie chcesz się dzielić problemami wychowawczymi?

Zawsze musisz wygospodarować dzień wolny, co najmniej jeden, a jeśli szkolenie jest na drugim końcu Polski bądź jeszcze lepiej za granicą to rezygnujesz, bo kto zajmie się dziećmi, nie dostaniesz 2 dni wolnych. Tak masz rację to dodatkowy problem. Sama nie raz była w takiej sytuacji. Zwykle rezygnujesz, myśląc sobie, pojadę następnym razem, ale to nigdy nie następuje, bo następnym razem dziecko jest chore albo ty masz ogromny nawał pracy...i tak też odsuwasz to co najważniejsze na koniec, na później z dnia na dzień z tygodnia na tydzień z miesiąca na miesiąc z roku na rok.. Ile lat ma twoje najstarsze dziecko? Ile razy zrezygnowałaś?

Uczestnicząc w pojedynczych szkoleniach i warsztatach zawsze masz niedosyt, że nikt hmmm...,może to śmieszne..., nie skontroluje Cię, nie sprawdzi czy odpowiednio wdrażasz metodykę? Dlaczego nie działa? Nikt nie zajrzy w twoje środowisko i nie popatrzy z boku bez emocji. Kolejne jednorazowe szkolenie okazało się rozwiązaniem na chwilę?

I tak pozostawiona sama sobie czujesz BEZRADNOŚĆ, BEZSILNOŚĆ, POCZUCIE WINY?

Jednak jest coś co możesz zrobić, nie zastanawiając się kogo spotkasz na szkoleniu, leżąc wieczorem w wygodnym łóżku z kubkiem ulubionej herbaty, nie tłumacząc szefowi, po co Ci kolejny dzień urlopu, bez strachu i obaw o opowieści o idealnych dzieciach, a dodatkowo możesz przyłączyć się do czterotygodniowego wsparcia TWOJEJ SYTUACJI EMOCJONALNEJ, gdzie zostaniesz objęta swoistym nadzorem autorki i propagatorki metod, wobec których każda emocja mięknie i pokazuje ludzką twarz.

Do 28 stycznia możesz zgłosić się na listę oczekujących na kurs, zapis ten gwarantuje Ci, że już 29 stycznia na Twojej skrzynce będzie czekał na Ciebie cały program czterotygodniowego kursu.

HENRYK PEŁEN EMOCJI


Trzymaj się CIEPŁO!
Monika Trocha20 stycznia 2018 roku

Wywiad z Angeliką

Trzy złote myśli, które zapadły mi w pamięć po rozmowie z Angelika Hnatiuk:
złość powinnyśmy pielęgnować, a nie się jej pozbywać
zachowania agresywne są u dzieci w pełni naturalne
płacz dziecka to uspokojenie dla organizmu


Mama Weroniki i Bruna odpowiedziała podczas wywiadu na wiele ciekawych pytań 😊
Złość jako sposób na wyznaczanie granic.
Czy jest coś takiego jak złośliwość?
Jakie metody okazywania złości akceptuje nasz gość?
️Co dziecko zyskuje okazując złość?
Czy warto uspokajać dziecko na siłę?
Jak wpływa metoda time out na dziecko?
Dowiesz się co rezonans limbiczny ma wspólnego
z macierzyństwem!

Dwie myśli dla WAS do wykorzystania każdego dnia:
pracę nad emocjami dziecka zacznij od pracy nad sobą!
bliskość to podstawa!

Wywiad jest jeszcze dostępny, możesz go obejrzeć na GRUPIE PEŁNEJ EMOCJI!

Masz chęć na więcej? Możesz zapisać się już dziś w kolejkę oczekujących na kurs dla rodziców, gdzie zostaniesz poprowadzona krok po kroku, jak akceptować emocje i czuć się z tym dobrze!

Tu możesz wpisać się na listę https://henryk.evenea.pl

Do kursu otrzymujesz bajkę o "Henryku pełnym emocji" oraz Henryka dla swojego dziecka!15 stycznia 2018 roku


Aktualizacja: 20.01.2018 g.23:32

JAK AKCEPTOWAĆ ZŁOŚĆ?
(20.01.2018 g. 21:00)

Aktualizacja: 20.01.2018 g.23:32


W sobotę 20 stycznia o godzinie 21.00, niczym dociekliwe badaczki dziecięcego wnętrza, weźmiemy na warsztat tę, najtrudniejszą emocję - złość. Spróbujemy wspólnie z rodzicami spojrzeć na nią przez pryzmat rodzicielskiej miłości i zrozumienia.

Dlaczego moje dziecko złości się tak często?
Jak mogę mu pomóc?
I jak w tym wszystkim nie zapomnieć o sobie?

Porozmawiajmy o tym w sobotę, o godzinie 21:00 :)

Jak dokonać zapisy na LIVE?

Wejdź na GRUPĘ PEŁNĄ EMOCJI
Napisz w komentarzu pod postem ze zdjęciem zezłoszczonego chłopca ( to samo, które widzisz po lewej stronie): BIORĘ UDZIAŁ!

Wywiad potrwa od 30 minut do 1 godziny. W trakcie rozmowy, każda z WAS będzie mogła zadawać pytania.

Zapraszamy

Coach rodzicielski + psycholog dziecięcy, a materia wspólna to pedagogika.
Monika Trocha
Angelika Hnatiuk

PS: Tak, to prawda! Niebawem będziesz mogła uczestniczyć w kursie online dla rodziców. Poniżej kilka przydatnych informacji :)

Zapisując się BEZPŁATNIE NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA KURS, otrzymasz informację i możliwość zakupu kursu na 48 godzin przed premierą z pełnym opisem, wszystkimi szczegółami, smaczkami oraz EXTRA BONUSEM dla osób oczekujących!

Na kursie będzie tylko 20 miejsc, lista oczekujących jest nielimitowana. E-booka o "Henryku pełnym emocji" zakupiło w przedsprzedaży 40 osób. Na grupie jest nas 399, a w moim newsletterze nie chcę mówić...

Poniżej znajduje się link do zapisu na listę oczekujących.

WSPIERAM, BO KOCHAM


Zapisanie się nie zobowiązuje do zakupu, a uprawia do informacji na 48h przed premierą!


7 stycznia 2018 roku

Testowane pod własnym dachem

Historia Henryczka, drogi rodzicu powstała głównie z myślą o Tobie i dla Ciebie, ponieważ to, w jaki sposób pokażesz świat emocji i ich przeżywania dla dziecka jest w twoich rękach, i to bardzo dosłownie. Emocje to każdy nasz gest, nasza mimika, spojrzenie, ton głosu i słowa. Tego wszystkiego używasz, by okazywać to co czujesz, to co cię cieszy, to co denerwuje i obrzydza. Twoje ukochane dziecko nie uczy się z pustych słów rzucanych mimowolnie, twoje dziecko uczy się z każdego twojego gestu, spojrzenia z twojego wyrazu twarzy.

Bajka ta, jest to treść interaktywna, która NIE GRA, NIE ŚPIEWA, a zadaje pytania i pobudza rodzica do przedstawiania własnych interpretacji metaforycznych względem przeżywanych stanów emocjonalnych. To wy przy tej bajce, macie grać, śpiewać i uruchamiać wyobraźnie. W chwili kiedy my dorośli, mówimy otwarcie o przeżywanych emocjach, nasze dzieci z łatwością utożsamiają się z nami, dając również nam, pełną akceptacje.

Historia Henrysia to zbiór 6 krótkich opowiadań, które opisują podstawowe emocje za pośrednictwem metafor. Henryś tytułowy bohater podjął wyzwanie opowiedzenia każdemu z naszych dzieci o tym co mu pod uszkiem siedzi. Słonikowe emocje, doskonale wspierają pierwsze kroki w budowaniu naszej rodzinnej bliskości.

Sięgając po Henryka zyskujesz na trzech płaszczyznach. Po pierwsze dajesz jasny i wyraźny przekaz dziecku i otoczeniu, że akceptujesz i kochasz córkę/syna jako jedność, że twoja miłość nie jest wybiórcza, dająca tylko akceptacje na poziomie radości. Po drugie dajesz sobie jednoznaczną informacje, że chcesz dawać dziecku oparcie, że nie chcesz izolować i odrzucać w sytuacjach nie wygodnych. Po trzecie twoje dziecko zyskuje dodatkowego przyjaciela w postaci Henryczka, który towarzyszy mu na co dzień w przeżywaniu emocji i budowaniu jego pierwszych metafor w celu wyrażenia tego co czuje i rozwijaniu inteligencji emocjonalnej.

Co się dzieje podczas używania metafory?

W sytuacji trudniej, jako pierwszy do boju wysyłany jest umysł emocjonalny, często przynosi nam poczucie winy, bądź wyrzuty sumienia, które nie są wspierającym mechanizmem dla inteligencji emocjonalnej. Dając propozycje naszemu umysłowi zastanowienia się nad metaforą, dajemy sobie szanse skorzystania z umysłu racjonalnego, który korzysta z naszych zasobów konstruktywnego rozwiązywania zadań. Tym samym wspieramy w sobie i dziecku rozwój inteligencji emocjonalnej, dając mu niepowtarzalną możliwość świadomego przeżywania i rozpoznawania emocji. Dzięki czemu nasz organizm osiąga równowagę procesów chemicznych, które w każdym z nas małym i dużym zachodzą i często popychają nas do zachowań nie chcianych.

Po co rozwój inteligencji emocjonalnej?

Obecnie już wiemy, że inteligencja emocjonalna ma wpływ na to jak radzimy sobie różnorakimi jednostkami chorobowymi zaczynając od zwykłego przeziębienia aż po choroby serca, radząc sobie umiejętniej ze stresem dajemy sobie gwarancje zdrowego funkcjonowania naszego organizmu. Inteligencja emocjonalna jest też kluczem do kariery zawodowej, ma ona olbrzymi wpływ na poczucie własnej wartości, którą tak łatwo zaburzyć podczas braku okazywania emocji bądź nieprawidłowego okazywania. Niepodważalne jest to, że pewne siebie dziecko to osiąganie sukcesów edukacyjnych a następnie zawodowych.

Poświęć 20 minut dziennie waszej bliskiej relacji - inteligencji emocjonalnej.

Testowane pod własnym dachem.

HENRYK PEŁEN EMOCJI
2 grudnia 2017 roku

PRZEWODNIK: Poczucie wartości swojego dziecka

Postanowiłam opracować dla was BEZPŁATNY PRZEWODNIK, który jest wsparciem w codziennych relacjach pomiędzy wami a waszymi dziećmi.

Tym czasem przedpremierowo uchylam rąbka tajemnicy, bo już przebieram nóżkami z niecierpliwości, jak dziecko czekające na Mikołaja, żeby Wam go w końcu dać!

Chcesz dostać bezpośrednią informację o możliwości pobrania przewodnika, kliknij na link i napisz w komentarzu "PRZEWODNIK" , a poleci on w Twoje ręce już za kilka dni... zupełnie bezpłatnie

9 listopada 2017 roku

Sprawdź swój biznes – CANVAS w praktyce

Jak często się zastanawiasz, czy wystartować ze swoim biznesem? Tylko jak się do tego zabrać? A może masz już swoją firmę, ale chcesz uporządkować jej funkcjonowanie? Dzięki całodniowemu warsztatowi będziesz miała okazję ułożyć wszelkie kwestie, związane ze swoim biznesem.

Już w poniedziałek, 27 listopada w Villi Antonina w Sopocie dowiesz się, w jaki sposób zbudować lub usprawnić swój biznes, dzięki zastosowaniu modelu Canvas. Głównym przesłaniem warsztatu jest opracowanie modeli biznesowych z uwzględnieniem indywidualnych pomysłów na firmę każdych z uczestniczek szkolenia.

Program warsztatów i inne informacje na evenea.pl
Startujemy o godzinie 9:00.

SOPOT, 27.11.2017


4 października 2017 roku

"Jak zdystansować emocje, by zbliżyć się do dziecka" - warsztaty w Gdańsku

Uczestnicy warsztatów z Wrocławia oraz Redy mieli okazję poznać szczegóły warsztatów. A Ty? Poznaj opinie uczestników

"….jest dość głośno , bo chłopiec wkłada w to całe serce. Uderza nóżkami naprzemiennie z dużą siłą mama mu dopinguje równie żwawymi skokami. Tupot zwalnia, mama pyta czy złość już poszła, okazuje się, że nie, tupot znowu się nasila po czym zapada niemalże cisza…."

Zapraszam na kolejne warsztaty, tym razem w Gdańsku Oliwie, przy ul. Drzymały 4/1 - zobacz lokalizację.

Więcej o wyrzadzeniu.7 września 2017 roku

"Jak zdystansować emocje, by zbliżyć się do dziecka" - warsztaty w Redzie

Uczestnicy warsztatów z Wrocławia, mieli okazję poznać szczegóły warsztatów. A Ty? Poznaj opinie uczestników z Wrocławia.

Chcesz wiedzieć, jak trenować odporność psychiczną dziecka, wzmocnić jego poczucie wartości? A może chcesz dowiedzieć się, jak wzmocnić umiejętności komunikowania się z dzieckiem? O tym oraz o innych praktycznych umiejętnościach możesz dowiedzieć się już 28 września, które będzie miało miejsce w Redzie, przy ul. Obwodowej 31A - zobacz lokalizację.

Więcej o wyrzadzeniu.6 września 2017 roku

Krótki film z przygotowań (Wrocław)

A tak przygotowywałam się do spotkania z Wami podczas warsztatów we Wrocławiu.

15 sierpnia 2017 roku

Warsztaty we Wrocławiu

Wrocławskie warsztaty dla rodziców i nie tylko. Chcesz wiedzieć, jak trenować odporność psychiczną dziecka, wzmocnić jego poczucie wartości? A może chcesz dowiedzieć się, jak wzmocnić umiejętności komunikowania się z dzieckiem?

O tym oraz o innych praktycznych umiejętnościach możesz dowiedzieć się już 2 września w wydarzeniu, które będzie miało miejsce w Klubie Proza we Wrocławiu, Przejście Graniczne 2 w godzinach 10:00 - 16:00.

Więcej o wyrzadzeniu.15 sierpnia 2017 roku

1 czerwona kartka, 3 kroki i 4 pytania

Moja czerwona kartka formatu A4 leży, zgnieciona w wiklinowym pudełku, przebita na wylot tępym ołówkiem, który umiera przez brak kontaktu z temperówką.

Zobacz więcej.


24 lipca 2017 roku

Już wkrótce nowa edycja warsztatów!

Już we wrześniu rusza II edycja warsztatów "Mama wraca do pracy"! Obecnie trwają poszukiwania nowej lokalizacji spotkań, jednak zgłoszenia są już przyjmowane. Zainteresowane MAMY zapraszam do kontaktu za pośrednictwem Facebooka lub pod adresem mailowy: kontakt@monikatrocha.pl

Zapraszam!21 lipca 2017 roku

Jak się zdystansować do emocji, by się zbliżyć do dziecka?

13 kwietnia 2017 roku ...jest dość głośno, bo chłopiec wkłada w to całe serce. Uderza nóżkami naprzemiennie z dużą siłą mama mu dopinguje równie żwawymi skokami. Tupot zwalnia, mama pyta czy złość już poszła, okazuje się, że nie, tupot znowu się nasila po czym zapada niemalże cisza...

Już 28 września zapraszam na warsztaty, w którym będzie można zdystansować do emocji przy wychowaniu dzieci. Więcej o warsztatach w programie (kliknij tutaj, aby pobrać program warsztatów).6 czerwca 2017 roku

"Zaraz wychodzimy" (Klub Rodzica Boboreda)

Kochani Klubowicze. Zapraszam po raz drugi do Klubu Boboreda. Co ma wspólnego trójkąt, kwadrat i koło z informacją "zaraz wychodzimy"? Na dziś nic, ale od 13.06.2016 wiele.... Zapraszamy do aktywnej pracy na warsztatach "zaraz wychodzimy". UWAGA ! obowiązują zapisy na: klubboboreda@gmail.com, maksymalnie 10 osób. Do zobaczenia o 10:00 w Fabryce Kultury.10 maja 2017 roku

Koniec I edycji projektu

Dla jednej osoby coś się kończy dla 8 wspaniałych kobiet coś się zaczyna... dziękuję i zapraszam do pracy face to face. Po wakacjach ruszy kolejna edycja projektu. Wszelkie informacje będą umieszczone na stronie internetowej w części "Co nowego?" oraz na Facebooku.


18 marca 2017 roku

Nieperfekcyjna Pani Domu - Dumna Ja! (Klub Rodzica Boboreda)

"Nieperfekcyjna Pani Domu", czyli nabieramy dystansu do przyzwyczajeń i nawyków związanych z obowiązkami domowymi. Zapraszam na spotkanie o w/w tematyce w Klubie Rodzica Boboreda (MDK w Redzie), które odbędzie się 21 marca, o godzinie 11:00. Ograniczona liczba miejsce to dziesięciu!

15 lutego 2017 roku

Zostań uczestniczką projektu!

Zostań uczestniczką projektu "mama wraca do pracy". Zapraszam na spotkanie informacyjne, które odbędzie się: 28 lutego 2017 roku, godz. 18:00 w Punkcie Przedszkolnym "Krasnoludki" w Redzie, przy ul. Wiejskiej 72.

Zapraszam!
<< wstecz (strona główna)