Nawigacja:    Strona główna    >>    O mnie
O mnie

Rozkochuję się w poświęceniu, które zaczyna okazywać się najwspanialszą inwestycją mojego życia...
Monika Trocha

Kwiecień 2013

Nagła przerwa w prozaicznej ośmiogodzinnej pracy (jak we śnie), co pozwoliło w dłuższej perspektywie sięgnąć po marzenia studentki pedagogiki społecznej o niesieniu zmian. Zmian tak głębokich, o jakich 10 lat temu nie myślałam, nie myślałam o nich także 5 lat temu, siedząc na wykładach z zarzadzania, ani podczas codziennej pracy w bankowości. To, co obudziło na nowo we mnie niesienie zmiany, to problem dnia codziennego i chęć czerpania satysfakcji z tego, co mam okazje przeżyć tu i teraz...

Moja życiowa dewiza to traktowanie ludzi, z którymi pracuje jako najbardziej energetyczny zasób do pielęgnacji mojego trzeciego dziecka, jakim jest coaching. Tam pozostawiam swoje serce i wytrwałość, tam mieszkają moje ambicje i marzenia.

To co daję, to zmianę w dwóch wymiarach: zmianę ciebie, twojego postrzegania, doceniania i wyciskania radości z każdej chwili, a równolegle, toczy się zmiana w twoim otoczeniu, wśród twych bliskich, których zarażasz i wyciągasz do świata tak im znanego, że aż obcego.

Każda metoda to historia, która kiedyś dała zastrzyk energii w chwili zwątpienia, w chwili bezsilności. Każda metoda, to wystarczająca dobra mama, wystarczająco uśmiechnięta żona i wystarczająco szalona koleżanka.

Ściśle zawodowo:

Kiedyś niesztampowy menager, dający kopa do działania niczym łyk dobrej kawy oraz pełen inwencji doradca finansowy. Dziś szef projektu "Mama wraca do pracy", uważny coach i pasjonatka umiejętności trenerskich.

I dzięki temu, dumnie przedstawiam się, jako rozemocjonowana JA, która pozwala sobie na krótkie poranki, w których znajduje się miejsce na poranny dylemat "MAKIJAŻ CZY KAWA".


Monika Trocha

e-mail: kontakt@monikatrocha.pl<< wstecz (strona główna)