Nawigacja:    Strona główna    >>    Mama wraca do pracy (opinie)

O projekcie

Harmonogram warsztatów

Co zyskam?

Opinie uczestniczek

Opinie uczestniczek warsztatów

Zobacz również inne opinie uczestników warsztatów


Jeżeli jesteś mamą małych urwisów, nie masz dla siebie wolnego czasu, myślisz o powrocie na rynek pracy czy o otwarciu własnej działalności te warsztaty są dlaCiebie. Zajęcia pomogą odnaleźć Ci swoją pasje, Twoje słabe i mocne strony. Będzie wiele pracy, ale efekty z pewnością Cię zaskoczą. Jeszcze 9 tygodni temu siedziałam z dzieckiem w domu, a teraz za parę dni zaczynam pracę:) PS. Monika to naprawdę wspaniała kobieta, która poświęca wiele swojego czasu by pomóc odnaleźć cel w życiu takim jak my Mamą:)

Ania S.

Uczetniczka I edycji projektu


Wziełam udział w warsztatach "Mama wraca do pracy" choć do mojego powrotu do pracy zostało jeszcze sporo czasu. Dzięki zagadnieniom poruszonych na zajęciach poznałam lepiej siebie, wiem co chcę robić i co jest dla mnie najważniejsze. Spotkałam tam też wspaniałe kobiety, które natchnęły mnie do działania. Warsztaty były prowadzone w super atmosferze z dawką humoru i chwilą na refleksję. Coach Monika pokazała nam wiele praktycznych technik i ćwiczeń by poznać siebie i zdecydować czy chcemy coś zmienić w sobie i swoim życiu. Zawsze była sumiennie przygotowana, tak że czas spędzony na warsztatch mijał szybko i przyjemnie, mimo iż nie raz trzeba było ciężko "popracować nad sobą".

Gorąco polecam i zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach.


Małgorzata M.S.

Uczetniczka I edycji projektu


Warsztaty "Mama wraca do pracy"wiele wniosły do mojego życia zarówno zawodowego jak i osobistego. Pchnęły mnie do działania. Przełamałam pewne bariery, które dotychczas były dla mnie nie do przeskoczenia. Uświadomiłam sobie, że drobne rzeczy mają wpływ na całokształt mojego życia. Nauczyłam się planować swój czas. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w zajęciach z Moniki. Z czystym sumieniem polecam warsztaty każdemu, kto chciałby wnieść do swojego życia małe jak i większe zmiany.

Marta B.

Uczetniczka I edycji projektu


Dzięki ci kochana za otwarcie zaśniedziałych powiek :) choć pochłonięta rutyną to zakochana w swoich dzieciach nie czułam, że czas leci...mija urlop dzieci rosną . A ja jako mama w tym samym miejscu...właśnie znajduje czas dla siebie pochylam się nad swoimi marzeniami zmieniam strategię dnia codziennego i... robię krok do przodu i rozwijam się, na co nie miałam czasu nigdy wcześniej...było jak było a teraz...jest jak jest:) dzięki Monia za profesjonalizm i świetne warsztaty nad samym sobą...a wam dziewczyny za wasze kumpelstwo i oby trwało dalej :)

Magda M.

Uczetniczka I edycji projektu


Warsztaty pod tytułem "mama wraca do pracy" to nie tylko powrót do pracy ale zajrzenie wewnatrz siebie i zrozumienie co nie co.... jak również odkrycie na nowogłęboko zakopanych pasji i umiejętności!!!! Monika Trochapokazuje nam miedzy innymi jak mozna inaczej zorganizować swoje życie Jeżeli któraś mama chce się dowiedzieć więcej polecam warsztaty.

Marta W.

Uczetniczka I edycji projektu


Trzecie zajęcia z Moniką za Nami:). Warsztaty są interesujące i zaskakujące zarazem. Dają wiele do myślenia. Pomagają zrozumieć pewne kwestie.
Ta kobieta wykonuje kawał dobrej roboty;)
Będę je polecać każdej mamie.
Dziękuję Moniko, że nasz los nie jest Tobie obojętny.


Marta B.

Uczetniczka I edycji projektu


Właśnie się zapisałam do projektu. Jestem mamą na urlopie wychowawczym, ale już pomału myślę o powrocie do pracy. Po całodniowej opiece nad dziećmi wreszcie przyszedł czas by zrobić coś dla siebie. Bardzo ciekawią mnie te zajęcia i mam nadzieję, że spełnią moje oczekiwania. Fajnie będzie też spotkać się z innymi mamuśkami:)Do zobaczenia, zachęcam do udziału!!!:) Dziękuję Moniko, że nasz los nie jest Tobie obojętny.

Małgorzata M.S.

Uczetniczka I edycji projektu


Już zapisana na listę uczestników nie mogę się doczekać pierwszego spotkania:)Jestem ciekawa kilku tematów, a szczególnie: jakie pomysły inni mają na zorganizowanie czasu, jak poradzić sobie z lękami/obawami, które mnie trapią oraz jak stworzyć pomysł na siebie aby to wszystko miało sens:)Uważam, że te warsztaty BARDZO mi pomogą w powrocie do rzeczywistości po urlopie macierzyńskim. Baa, myślę, że nie tylko mi pomogą:)Polecam!

Marta B.

Uczetniczka I edycji projektu


Warsztaty "mama wraca do pracy" bardzo polecam, jest to dobrze zainwestowany czas. Monika zawsze była świetnie przygotowana do zajęć, można się dużo dowiedzieć o sobie, zrozumieć niektóre mechanimzy nami rządzące i spróbwać wyjść ze swojej strefy komfortu i coś zmienić. Warsztaty pozwalają wymienić się doświadczenami, rozterkami i obawami, tak wypowymi dla mam chcących wrócić na rynek pracy. Do tego zapewniają sporą dozę humoru, ale skłaniają też do refleksji, na koniec - owocują nowymi przyjaźniami. Polecam :)

Gosia A.

Uczetniczka I edycji projektu


<< wstecz (strona główna)